BC Battery ACC612V Cigaretový adaptér, Nabíjačky akumulátorov Expand

BC Battery ACC612V Cigaretový adaptér

Battery Controller Battery Controller

nové

BC Battery ACC612V Cigaretový adaptér

Viac detailov

11,95 €

pri osobnom odberu máte možnosť platby
pri osobnom odberu máte možnosť platby

- 100% starostlivosť o zákazníkov

- Doprava zdarma pri nákupe nad 99Eur

- Možnosť výmeny na iný rozmer

- Zákaznícka linka 0908 123 567

Pridajte 100,00 € a viac k doprave ZADARMO

odosielame kurierskou službou GLS

Pomocou ACC612V pripojíte všetky nabíjačky akumulátorov patriace do rady BC priamo na všetky typy cigaretových zásuviek priemer 12/18 mm) rýchlym a intuitívnym spôsobom: nabíjanie je možné bez nutnosti inštalácie štandardného konektoru s očkami dodávaného v balení nabíjačky. Ak vozidlo nie je vybavené cigaretovou zásuvkou je možné ju dokúpiť .

Komfort
Namiesto inštalovania ďaľších káblov do vozidla alebo pripojenia krokodílových svoriek tu je možnosť ako nabíijať akumulátor využitím príslušenstva zabudovaného vo vozidle. Použitie tohto adaptéru výrazne šetrí čas hlavne u áut, čím sa stane údržba akumulátora každodennou rutinou. Namiesto zdĺhavého pripájania nabíjačky k akumulátoru stačí jednoducho pripojiť konektor k cigaretovej zásuvke a zahájiť nabíjanie v priebehu pár sekúnd. Hlavnou výhodou u motocyklov je zabránenie nutnosti rozoberania zakaždým, keď je potreba dobiť akumulátor.

Univerzálnosť
Konektor do cigaretovej zásuvky Vám umožní nabíjanie akumulátora u každého vozidla vybaveného cigaretovou zásuvkou. Je však nutné preveriť funkčnosť cigaretovej zásuvky s vypnutým kľúčikom zapaľovania.

Bezpečnosť

Poistka vnútri konektora chráni pred skratom a navyše konektor aj nabíjačka akumulátorov je 100% bezpečná pre riadiacu jednotku voizdla ako aj všetko elektronické vybavenie. Každý produkt patriaci do rady nabíjačiek BC battery je dizajnovaný pre ochranu prebíjania v elektrickom systéme vozidla.
Navyše vstupný prúd dodávaný nabíjačkou BC battery je oveľa nižší ako výstupný prúd z cigaretovej zásuvky počas bežného používania.

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napíšte recenziu