Nabíjačka BC Battery K900 6/12V Can Bus, Nabíjačky akumulátorov Expand

Nabíjačka BC Battery K900 6/12V Can Bus

Battery Controller Battery Controller

706DEBCKPA

nové

Nabíjačka BC Battery K900 6/12V Can Bus

Viac detailov

nie je skladom

66,95 €

pri osobnom odberu máte možnosť platby
pri osobnom odberu máte možnosť platby

- 100% starostlivosť o zákazníkov

- Doprava zdarma pri nákupe nad 100Eur

- Možnosť výmeny na iný rozmer

- Zákaznícka linka 0908 123 567

Pridajte 100,00 € a viac k doprave ZADARMO

odosielame kurierskou službou GLS

BC K900 je najnovšia inovatívna nabíjačka, udržiavacie a obnovovacie zariadenie na trhu, pre všetky 6/12V akumulátory (klasické s tekutým elektrolytom a vyberateľnými uzávermi, MF, Gelové, AGM, VRLA), so špecifickým programom pre dobitie akumulátora priamo cez 12V zásuvku inštalovanú na vozidle vybavenom systémom CAN-Bus (napr. BMW motocykle).


BC K900 zaisťuje nalepší výkon a tiež dlhú životnosť akumulátorov, vďaka plne automatickému 8-cyklovému algoritmu nabíjania, ktorý ju robí ideálnym pre analýzu akumulátora, obnovu (začínajúc od 1.5 Voltu) dobitie, desulfatáciu a dlhodobú údržbu: zariadenie môže byť vždy pripojené k akumulátoru po neurčitú dobu, hlavne ak sa vozidlo nepoužíva.


S BC K900 si môžete zvoliť 3 rozličné programy: nabitie 6 Voltových akumulátorov, nabitie 12 Voltových akumulátorov a priame nabíjanie cez 12 Voltovú zásuvku u motocyklov vybavených systémom CAN-Bus.


Výber požadovaného programu je jednoduchý - stačí stlačiť tlačidlo. 3 LED diódy - jedna pre každý program vždy indikujú ktorý nabíjací program je aktívny, alebo je v pamäti pre neskoršie použitie.
Nabíjanie a údržba akumulátora v motocykli vybavenom systémom 12V-CAN-Bus-System nebolo nikdy také jednoduché: revolučný BC KEY-LESS systém umožňuje pripojenie nabíjačky priamo do 12V DIN 4165 cigaretovej zásuvky (inštalovaná na BMW motocykloch), bez toho aby ste museli zapínať klúč v prístrojovej doske.


BC K900 nabíja maximálnym prúdom 0.9 ampéru a je vhodná pre všetky typy 6/12V akumulátorov s kapacitou od 1.2 do 45 Ah (údržba až pre 100Ah akumulátory). Dvojica LEDiek indikuje stav nabíjacieho cyklu ako aj poruchu pri nabíjaní v reálnom čase.


BC K900 nevytvára iskry, je chránená proti skratu, prepólovaniu, prebitiu a prehriatiu.
Balenie obsahuje vodotesný kábel s očkami (kód STD2V), ktorý môže byť ponechaný inštalovaný na vozidle a akumulátorový kábel s izolovanými kliešťami (kód 30AMPPZ). Univerzálny adaptér 12/18 mm (kód ACC612V) pre dobitie batérie z cigaretového zapalovača je možné dokúpiť .

 

Vstupné napätie 220÷240 V, 50÷60 Hz
Nabíjacie napätie 6.9 V / 7.2 V - (6 Volt mód)
13.8 V / 14.4 V - (12 Volt mód)
Nabíjací prúd 0.9 A max
Nabíjací algoritmus 8 automatických cyklov (Inicializácia, Obnova, počiatočné dobíjanie,
plné dobíjanie, desulfatácia,
Analýza, Údržba a ekvalizácia)
Typy akumulátorov 12 V kyselinové
(Klasické, Gelové, MF, VRLA, AGM, Ca/ca, atď.)
Kapacita akumulátorov Od 1.2 Ah do 45 Ah (Nabíjanie),
až do 100 Ah (údržba)
Teplotný rozsah od -20° to +50°C
IP trieda Ochrana voči kvapkám vody
IP44. Vhodná pre vonkajšie použitie

 

1. Výber programu nabíjania - jednoduchým stlačením tlačidla!
Pripojte BC K900 do 220V zásuvky a zvoľte požadovaný program nabíjania Vášho akumulátora jednoduchým stlačením tlačidla "MODE". Napravo od tlačidla sa nachádzajú 3 LED diódy, jedna pre každý program, ktoré indikujú vybraný program nabíjania (6V, 12V alebo 12V CAN-BUS). K900 si udržuje v pamäti posledný zvolený program:a používate zariadenie s rovnakým akumulátoromnie je nutné nastavovať program dobíjania pri každom spustení zariadenia.
2. Dobitie, Obnova a Údržba - 100% automatické a kompletné
Po vybratí správneho nabíjacieho programu stačí pripojiť BC K900 k akumulátoru pre štart nabíjacej procedúry ktorá pozostáva z 8-automatických cyklov. BC K900 privedie Váš akumulátor do udržiavacej fázy, zľahka ho obnoví ak je to potrebné, dodá mu energiu a silu počas dobíijania a desulfatácie a udržuje ho neustále pod kontrolou od počiatočného testu az do konečnej analýzy.

BC K900 je vybavená najnovším mikroprocesorom, ktorý monitoruje všetky parametre akumulátora v reálnom čase a zahajuje nový viacstupňový nabíjací algoritmus:
1. Inicializácia: zariadenie skontroluje funkčnosť všetkých článkov akumulátora pre overenie vhodnosti akumulátora pre obnovu alebo dobitie.
2. Obnova: ak je akumulátor hlboko vybitý (napätie akumulátora od 1.5 V) zariadenie sa ho pokúsi obnoviť a zvýšiťhodnotu napätia.
3. Počiatočné dobíjanie: ak je akumulátor v stave značného vybitia, zariadenie poskytne malý pulzný prúd pre obnovenie a prebratie akumulátora z tejto kritickej fázy.
4. Plné dobíjanie: zariadenie dobíja akumulátor plným prúdom, obnoví sa tak 85-90% kapacity akumulátora.
5. Desulfatácia: zariadenie vykoná "kontrolované prebíjanie" pre obnovu zostávajúcich 10-15% kapacity akumulátora,prostredníctvom desulfatácie olovených článkov akumulátora (pri nízkej a strednej sulfatácii).
6. Analýza akumulátora - konečný test: zariadenie ukončí dobíjanie na krátku dobu pre zistenie, či je akumulátor schopný udržať si kapacitu dobitú počas predchádzajúcich cyklov. Tento test je periodicky opakovaný počas cyklu Údržby.
7. Údržba: zariadenie udržuje akumulátor v najlepšej kondícii po veľmi dlhú dobu (až niekoľko mesiacov) počas ktorej sa vozidlo nepoužíva.
8. Ekvalizácia: každých 30 dní počas dlhodobej údržby, zariadenie vykoná ekvalizačné nabíjanie za účelom vyrovnania olovených článkov, aby sa zabránilo vrstveniu elektrolytu vo vnútri článkov.


Balenie obsahuje
- Nabíjačku akumulátorov s 2m dlhým prívodným káblom
- STD2V vodeodolný kábel s očkami pre inštaláciu priamo na akumulátor
- 30AMPPZ kábel s krokodílovými svorkami
- Užívateľský manuál

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napíšte recenziu